Podróż poślubna

Nie tak dawno był post o wieczorze kawalerskim na hanuskowym kąciku, więc wypadało by coś więcej w tym temacie ślubnym napisać.
Na podróż poślubną wybraliśmy się na Chorwację i to był świetny wybór. 
Pierwszy dzień spędziliśmy trochę czasu w miasteczku rybackim- Bakar. Do zobaczenia tam za wiele nie ma, ale jechaliśmy długo i tam zatrzymaliśmy się na nocleg. 


Drugim punktem podróży była Baśka na wyspie Krk. Tam spędziliśmy dwa kolejne dni ale jak dla nas zbyt duże miasto by wypocząć i zmieniliśmy Baśkę na Baśka Voda niedaleko Makarskiej. 
Tu na plaży nie musimy martwić się o miejsce by się rozłożyć, ceny są dużo niższe a i widoki piękniejsze!
Poniżej kilka ujęć z drogi i z małej prawie ślubnej sesji:) Bo na taką prawdziwą wybierzemy się po powrocie, ale mamy tu suknię ślubną, ja wziąłem aparat więc czemu nie skorzystać?


Widok z trasy. Pierwsze kubeczki, które dostaliśmy jako para- dzielnie służą w akademiku E. a obecnie równie nieocenione na Chorwacji. 


A skoro jesteśmy tak daleko od domu to pomyśleliśmy "co by było gdyby"?

Wiecie, że orange ma w swojej ofercie ciekawe rozwiązanie dla osób szukających nowoczesnych możliwości dbania o bezpieczeństwo domu? Mowa tutaj o Orange "Inteligentny dom". 
W ofercie są produkty chroniące przed włamaniem czy np. ochrona przed katastrofą w postaci pożaru czy zalania. Wszystkiego możemy doglądać z każdego punktu na ziemi jeśli tylko mamy dostęp do internetu. Planowałem pokazać Wam aplikację niestety smartphone, z którego korzystam ostatnio stwierdził, że kończy współpracę ze mną i zwyczajnie w świecie pękł na pół więc wszystkich zainteresowanych zapraszam TUTAJ do zapoznania się z tematem. 
A my tym czasem wracamy do plażowania:)


Dobrego weekendu!


Paweł

5 komentarzy:

 1. WOW! Jakie zdjęcia! <3

  Wszystkiego dobrego na małżeńskiej drodze życia. Życzę Wam, żeby nigdy nie zabrakło tego co niezbędne i przede wszystkim Boga.

  Pozdrawiam :)

  PS. Masz PRZEŚLICZNĄ żonę. Zrób jej jakąś sesję na bloga. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Macie przepiękne zdjęcia ślubne :)

  OdpowiedzUsuń